I. liga žen ve vzpírání družstev – 1. kolo – Nový Hrozenkov

V sobotu 25.2. 2017 měl náš oddíl tu čest hostit ligu toho nejkrásnějšího v ČR a to ligu žen.

Za nás nastoupily:
Iva Saranová, která podala parádní výkon a to 58 kg v trhu a 75 kg v nadhozu.
Další byla Hela Korytářová,která se opět začíná vracet do tréninkové formy a zase začíná prohánět ostatní závodnice a to s výsledky 58 kg v trhu a 72 kg v nadhozu.
Další v týmu závodila za bouřlivého povzbuzování rodiny i známých Petra Orságová, která pokazila pouze dva pokusy v trhu a to na 66 kg, což by byl její letošní osobní rekord (snad příště) – platné pokusy tedy byly 63 kg v trhu a 80 kg v nadhozu.
Poslední z členů hrozenkovských závodnic byla Marie Podešvová, která se snad již konečně dostala zdravotně do normálu a bude zase moci trénovat tak jak dříve, ale i tak zvládla 45 kg v trhu a 56 kg v nadhozu.

Celkově naše družstvo obsadilo 6. příčku.

 

 

Více na www.powerlifter.cz